Napisz przemówienie ( min. str A5) na temat : Zwalczamy brak tolerancji w szkole. Tak żeby na ocene 3 było :) Daje naj

Drodzy zebrani,panie i panowie problemem w naszej szkole jest brak tolerancji. Każdy z osobna chciałby zapobiegać nękaniom czy tez wysmiewaniu i. Dzięki waszej pomocy bedziemy  mogli zadziałać w tym kierunku . Porozmawiajcie ze swoimi pociechami czy przypadkiem nie są ofiarami takich postepowań. My ze swojej strony możemy zaoferowań monitoring lub rozmowy z pedagogiem . Dzieci moga przyjśc i po prostu powiedzieć że takie sytuacje maja miejsce ,a my na pewno ukaramy złóczyńce. więcej nie mogę ci pomóć mam nadzieje że choć trochę cie nakierowałam lub pomogłam :)