Pani Ania zapłaciła 108 zł 36 gr za 25,2 l benzyny. Ile kosztuje 1 l tej benzyny ? Pomoże ktoś błagam ...
Pani Ania zapłaciła 108 zł 36 gr za 25,2 l benzyny. Ile kosztuje 1 l tej benzyny ? Pomoże ktoś błagam ...
108,36:25,2=4,30 zl za litr benzyny
108zł 36gr:25,2l=4zł 30gr. odp.1 litr benzyny kosztuje 4zł 30gr