koszt 1 zeszytu 27,88zł - 24,54 zł = 3,34 zł koszt 1 ołówka 3,34zł * 6 = 20,04zł 24,54zł - 20,04zł = 4,50zł 4,50 zł / 6 = 0,75 zł
Siedem zeszytów i sześć ołówków kosztuje 27,88zł . Sześć takich zeszytów i sześć ołówków kosztuje 24,54zł. Ile kosztuje zeszyt a ile ołówek?
Siedem zeszytów i sześć ołówków kosztuje 27,88zł . Sześć takich zeszytów i sześć ołówków kosztuje 24,54zł. Ile kosztuje zeszyt a ile ołówek?...
siedem zeszytów i sześć ołówków kosztuje 27,88zł. Sześć takich zeszytów i sześć ołówków kosztuje 24,54zł. Ile kosztuje zeszyt,a ile ołówek?
siedem zeszytów i sześć ołówków kosztuje 27,88zł. Sześć takich zeszytów i sześć ołówków kosztuje 24,54zł. Ile kosztuje zeszyt,a ile ołówek?...
Siedem zeszytów i sześć ołówków kosztuje 27.88zł.Sześć takich zeszytów i sześć takich ołówków kosztuje 24,54zł.Ile kosztuje zeszyt, a ile ołówek? BŁAGAM HELP ;-;
Siedem zeszytów i sześć ołówków kosztuje 27.88zł.Sześć takich zeszytów i sześć takich ołówków kosztuje 24,54zł.Ile kosztuje zeszyt, a ile ołówek? BŁAGAM HELP ;-;...
Siedem zeszytów i sześć ołówków kosztuje 27,88zł. Sześć takich zeszytów i ołówków kosztuje 24,54zł. Ile kosztuje zeszyt, a ile ołówek?
Siedem zeszytów i sześć ołówków kosztuje 27,88zł. Sześć takich zeszytów i ołówków kosztuje 24,54zł. Ile kosztuje zeszyt, a ile ołówek?...
siedem zeszytów i sześć ołówków kosztuje 27,88zł. Sześć takich zeszytów i ołówków kosztuje 24,54zł. Ile kosztuje zeszyt a ile ołówek ?
siedem zeszytów i sześć ołówków kosztuje 27,88zł. Sześć takich zeszytów i ołówków kosztuje 24,54zł. Ile kosztuje zeszyt a ile ołówek ?...