Napisz mi plan wydarzeń W pustyni i w Puszczy Ale podróż w puszczy To pilne Bardzo Prosze pilne czekam 5 min v 30 PKT

1. Historia Stasia i Nel w Port-Said. 2. Obiad u pana Rawlisona. 3. Kłamstwo Fatmy. 4. Wyjazd pana Rawlisona i pana Tarkowskiego do Medinet. 5. Wyjazd dzieci do Medinet. 6. Święta Bożego Narodzenia - pies Saba prezentem dla Nel. 7. Chamis porywa dzieci. 8. Mordercza podróż do Chartumu przez pustynię. 9. Wieść o zwycięstwie Mahdiego w walkach o Chartum. 10. Dalsza podróż, tym razem do Omdurmanu. 11. Spotkanie z Mahdim. 12. Pomoc Greka Kaliopuli. 13. Przybycie do spustoszonej Faszody. 14. Dalsza droga śladami Smaina. 15. Staś zabija lwa i porywaczy. 16. Noc spędzona na drzewie w obawie przed lwami. 17. Dzieci zakładają "Kraków" w baobabie. 18. Nel zaprzyjaźnia się ze słoniem Kingiem. 19. Choroba dziewczynki na febrę.