Przemówienie: wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego

Startujesz w wyborach do Rady Samorządu Uczniowskiego w nowej szkole. Chcesz zostać przewodniczącym SU. Zredaguj tekst przemówienia, które wygłosisz na ogólnoszkolnym spotkaniu przedwyborczym.

Serdecznie witam wszystkich zgromadzonych - Pana Dyrektora, szanowne Grono Pedagogiczne i Was, najmilsi uczniowie.
Jak wiecie, nazywam się .... .... . Nie znacie mnie jeszcze zbyt dobrze, ponieważ chodzę do tej szkoły od niedawna. Mimo wszystko startuję w wyborach do Rady Samorządu Uczniowskiego.
W sprawowaniu roli przewodniczącego szkoły mam już doświadczenie. Urząd ten sprawowałam dwukrotnie, poza tym kilka razy wybrana zostałam na zastępce przewodniczącego, dzięki czemu wiele się nauczyłam.
Jako przewodnicząca będę starać się nie tylko stawiać cele ale przede wszystkim do nich dążyć. Zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby umilić atmosferę w naszej szkole. Postaram się o zorganizowanie więcej kółek zainteresowań, zajęć pozalekcyjnych. Dołożę wszelkich starań o to, aby jak najlepiej reprezentować naszą szkołę poza jej murami.
Wiem, że przewodniczący Samorządu Uczniowskiego powinien posiadać takie cechy jak zorganizowanie, pomysłowość, ambitność, kulturalność, cierpliwość. Myślę, że posiadam te cechy i że warto mi zaufać.
Rola przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego nie jest łatwa, jednak myślę, że podołam temu zadaniu.
Liczę na Wasze głosy!
Dziękuję za uwagę.

Tekst niepoprawiony, radzę przeanalizować bo nie jest najlepszy.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

zbliżają sie wybory na przewodniczącego samorządu uczniowskiego napisz przemówienie w którym przekonasz uczniów szkoły do wybrania twojej osoby do tej funkcji. proszę pomóżcie muszę to oddać do wtorku

zbliżają sie wybory na przewodniczącego samorządu uczniowskiego napisz przemówienie w którym przekonasz uczniów szkoły do wybrania twojej osoby do tej funkcji. proszę pomóżcie muszę to oddać do wtorku...

Język polski

przemówienie na wybory przewodniczącego samorządu uczniowskiego pliss daje naj potrzebne na teraz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

przemówienie na wybory przewodniczącego samorządu uczniowskiego pliss daje naj potrzebne na teraz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...