Opis jesieni

Jesień to piękna pora roku. W ten cudowny czas liście tańczą na wietrze, a wiatr delikatnie rozwiewa chmury na niebie kołysząc równocześnie drzewa. Liście szybując w powietrzu upiększają świat, który płonie barwami jesieni. Ta przepiękna pora roku, która maluje park przyszła do nas we wrześniu i trwać będzie do grudnia. Liście przez cały ten czas będą tworzyły barwny kobierzec dekorując świat. Wiatr będzie tańczył z nimi i kołysząc drzewami stworzy piękny krajobraz jesieni. Ta piękna pora roku owocująca w barwne liście i kasztany zwiastuje mroźną zimę. Możemy zauważyć, że wiewiórki zaczynają zbierać orzechy i żołędzie. Piękne liście dębów, brzóz i innych drzew żółkną, czerwienią się i przybierają ciekawe ubarwienie, by później upaść i razem z innymi tworzyć barwny jesienny dywan. Również ludzie są bardziej zmęczeni, senni jakby już czuli na karku oddech królowej lodu i śniegu, zimy.

Jesień to bardzo kolorowa pora roku, ale gdyby nie zima, wiosna i lato nie moglibyśmy tak na nią ciekawie oczekiwać.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Napisz opis jesieni . pls na jutro potrzebuje

Napisz opis jesieni . pls na jutro potrzebuje...

Język polski

Napisz negatywny opis jesieni .

Napisz negatywny opis jesieni ....

Język polski

poetycki opis jesieni

poetycki opis jesieni...

Język polski

Zrób opis jesieni z wyrazami:sfrunęły,scieżce,jasnooliwkowe,buki,kobierzyc,ciemnobrązowe,w pobliżu,wierzby,podłużne,rudy i mięciutki

Zrób opis jesieni z wyrazami:sfrunęły,scieżce,jasnooliwkowe,buki,kobierzyc,ciemnobrązowe,w pobliżu,wierzby,podłużne,rudy i mięciutki...

Język polski

Potrzebuję OPIS JESIENI pomocy :(

Potrzebuję OPIS JESIENI pomocy :(...