Opis jesieni

Jesień to piękna pora roku. W ten cudowny czas liście tańczą na wietrze, a wiatr delikatnie rozwiewa chmury na niebie kołysząc równocześnie drzewa. Liście szybując w powietrzu upiększają świat, który płonie barwami jesieni. Ta przepiękna pora roku, która maluje park przyszła do nas we wrześniu i trwać będzie do grudnia. Liście przez cały ten czas będą tworzyły barwny kobierzec dekorując świat. Wiatr będzie tańczył z nimi i kołysząc drzewami stworzy piękny krajobraz jesieni. Ta piękna pora roku owocująca w barwne liście i kasztany zwiastuje mroźną zimę. Możemy zauważyć, że wiewiórki zaczynają zbierać orzechy i żołędzie. Piękne liście dębów, brzóz i innych drzew żółkną, czerwienią się i przybierają ciekawe ubarwienie, by później upaść i razem z innymi tworzyć barwny jesienny dywan. Również ludzie są bardziej zmęczeni, senni jakby już czuli na karku oddech królowej lodu i śniegu, zimy.

Jesień to bardzo kolorowa pora roku, ale gdyby nie zima, wiosna i lato nie moglibyśmy tak na nią ciekawie oczekiwać.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

OPISZ JESIEN Prosiłbym o opis jesieni na Język Polski NAPISANY NA POZIOMIE 6 KLASISTY   i prosilbym o nie wysylanie opisu jesieni z wikipedii poniewaz Pani sprawdza xD

OPISZ JESIEN Prosiłbym o opis jesieni na Język Polski NAPISANY NA POZIOMIE 6 KLASISTY   i prosilbym o nie wysylanie opisu jesieni z wikipedii poniewaz Pani sprawdza xD...

Język polski

opis krajobrazu-opis jesieni

opis krajobrazu-opis jesieni...

Język polski

Napisz opis jesieni . pls na jutro potrzebuje

Napisz opis jesieni . pls na jutro potrzebuje...

Język polski

NAPISZ OPIS JESIENI! PLIS MAM TO NA JUTRO!

NAPISZ OPIS JESIENI! PLIS MAM TO NA JUTRO!...

Język polski

opis jesieni!!!!!!!!!!!!!

opis jesieni!!!!!!!!!!!!!...

Język polski

Dzięki epitetom opis jesieni jest bardziej... ,,?' ? Kto miał?! P

Dzięki epitetom opis jesieni jest bardziej... ,,?' ? Kto miał?! P...