Kartka z pamiętnika Ariadny.

Drogi Pamiętniku !
Dziś mija pierwszy od poznania Tezeusza.Kocham go ponad życie.Juz nie moge się doczekać,kiedy zostanę z nim sam na sam, w cztery oczy.Ach co to by bylo.Marzę o tym.Od zawsze pragnęłam spotkać takiego mężczyznę, z którym mogłabym spędzać każdą chwilę mojego życia.

Pamiętniku! To juz drugi dzień!
Tak się cieszę, ze mogłam pomoc mojemu ukochanemu.Dałam mu nić, która dała mu szanse powrotu z labiryntu zaraz po zabiciu Minotaura.To cud, że Tezeusz zyje.Och moj kochany, gdybyś wiedział jak bardzo Cie kocham i chcę z Toba zostac do konca zycia.

Dzień trzeci.
Jestem na okręcie z przystojnym Tezeuszem.Tak bardzo chce nadal z nim być. jutro zapytam go, czy chce ze mna byc na zawsze?!Mam nadzieje że bedzie chciał. Dziś jemy razem kolacje.Porozmawiamy, a w nocy zrobie mu niespodzianke pojde do niego i powiem mu to co do niego czuję.

Dzien czwarty.
Obudzilam sie na wyspie.Tak to chyba Nakos.Nie wiem jak to sie stalo.Nie czułam nic.Gdybym wiedziała ze Tezeusz tak uczyni,nigdy bym z nim nie popłyneła.Jaka ja byłam nierozsadna, a teraz co mi zostało? Umrę z głodu,pragnienia i tęsknoty.Tezeusz nigdy mnie nie kochał, a teraz świetnie sie bawi, a ja umieram...

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Tezeusz-kartka z pamiętnika

Często zmierzałem się w walkach z wielkimi potworami i bykami, ale nigdy nie przeżyłem takiej walki jak ra którą stoczyłem z Minotaurem, synem króla Krety Płynęliśmy właśnie do Krety. Strach mnie ogarnął kiedy przychodziła mi na my�...