napisz swoj życiorys ! potrzebuję jako przykład proszę O pomoc

Urodziłem się 20 wrzesnia 1984 roku w Warszawie . Rodzicami moimi są Leszek i Halina z domu Nowak . Ojciec z wykształcenia lekarz pracuje w szpitalu Akademii Medycznej . Matka jest kucharką i pracuje na stołówce . Mam dwoje rodzeństwa . Brat Michał jest studentem pierwszego roku wydziału historii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu . Siostra Mariola kończy obecnie liceum ogólnokształcące . W 1991 r. rozpoczełem naukę w Szkole Podstawowej nr . 8 w Warszawie . Obecnie kończę drugą klasę gimnazjum . I osiągam dobre wyniki w nauce . Jestem członkiem Klubu sportowego i prowadzę drużynę w naszej szkole . Na Międzyszkolnych Zawodach w siatkówkę w 1997 r. zdobyłam 2 miejsce. Po ukończeniu gimnazjum pragnę kontynuować naukę w liceum ogólnokształcącym w klasie o profilu sportowym .

imię i nazwisko adres kod pocztowy nr telefonu po prawej stronie data,miejscowość na środku życiorys. Urodziłam się data w ...(miejscowość). Moimi rodzicami są (imie mamy) z domu (nazwisko rodowe) i (imie i nazwisko ojca). Ojciec jest z zawodu .... i pracuje w firmie (nazwa). Matka jest z zawodu ... i pracuje w .... Mam (wpisac brat czy siostra) Nauke rozpoczełam w (rok) w Publicznej Szkole Podstawowej (nazwa). Aktywnie brała udział w życiu klasy. Szkołę ukończyłam w (roku) ze średnią ocen na świadectwie ... i ... punktami z egzaminu. Po jej ukończeniu kontynuuję naukę w Gimnazjum(nazwa). Osiągam dobre wyniki w nauce. Obecnie kończe naukę w Gimnazjum i mam zamiar kontynuowac ją (piszesz gdzie) o profilu ... . W przyszłości chciałabym zostać (piszesz kim) podpis mam nadzieję, że pomogłam :)