pytanie nie na temat,ale może ktoś bedzie łaskawy i pomoże. Chodzi o to, że nie wiem co napisać w wiadomości o prace jako opiekunka do dziecka. Co można napisać,żeby to miało sens ? jakieś pomysły ? z góry dziękuje ;))

Napisz, że jesteś osobą odpowiedzialną, że lubisz dzieci, że jesteś kreatywna (wymyślasz zabawy, robisz prace plastyczne). Możesz napisać, że masz doświadczenie, bo opiekowalaś się dziećmi kuzynki i że te dzieci Cie uwielbiają. Poza tym robisz swietne naleśniki i znasz dobrze angielski więc możesz też uczyć malucha. Wystarczy?