JAK DZIELIMY NUTY. WYMIEŃ NUTY LEŻĄCE NA LINIACH I PODPISZ JE. WYMIEŃ NUTY LEŻĄCE NA POLACH I PODPISZ JE GATUNKI MUZYKI STANISŁAW MONIUSZKO ŻYCIE I TWÓRCZOŚCI POLSKIE TAŃCE NARODOWE

Na liniach: pierwsza linia E1, druga linia G1, trzecia linia H1, czwarta linia D2, piąta linia F2. Na polach: pod pięciolinią D1, pierwsze pole F1, drugie pole A1, trzecie pole C2, czwarte pole E2, piąte pole G2. Polskie tańce np: Kujawiak, Oberek, Mazur, Polonez, Krakowiak. Gatunki muzyki: A capella, Disco Polo. Data urodzenia: 5 maja 1819. Miejsce urodzenia: Ubiel Data śmierci: 4 czerwca 1872 Miejsce śmierci: Warszawa.