Napisz bardzo długie opowiadanie fantastyczne: -Opowiadanie o bliźniakach, któży naprawde uwielbiają przyrodę -Opowiadanie naprawde bardzo długie -Nie wysyłać zdjec Daje naj (Może)

Byli sobie bliźniacy,któzi mieszkali na wsi ,mieli bardzo śliczny ogródek.Pewnego dnia mama bliźniaków opowiedziała swoim bliźniakom o zaczorowanym ogrodzie.Chłopcy bardzo lubieli przyrodę i bardzo spodobała im się ta opowieść,którą mama im opowiedziała gdy mama skończyła opowiadać chłopcy natychmiast pobiegli do ogródka zasadzili bardzo dużo roślin,drzew.Gdy nasiona się skończyły bliźniacy pobiegli do sklepu przyrodniczego było ostatnie opakowanie nasion do zasadzenia,więc chłopcy szybko wzięli i kupili opakowanie nasion do zasadzenia.Gdy kupili wrócili natychmiast na swój ogródek zobaczyli,że wszystko co pare minut temu zasadzili już urosło.Zasadzili,wieć nasiona,które kupili w sklepie przyrodniczym.Czekali pare miesięcy aż ono urośnie.Gdy po trzech miesiącach wyszli na swój ogródek wyrosło wielkie piękne drzewo pełne złotych kwiatów ich cały ogródek błyszczał zawołali mamę i powiedzieli,że mają zaczarowany ogródek.Chłopcu napisali opowiadanie na przyrodę co wydarzyło się na ich ogródku.