Napisz odpowiednie równania : Paczka rodzynek kosztuje x złotych. Paczka orzechów jest o 2 zł droższa. Trzy paczki rodzynek kosztują tyle samo, co dwie paczki orzechów. POPROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ DAJE NAJ :D
Napisz odpowiednie równania :
Paczka rodzynek kosztuje x złotych. Paczka orzechów jest o 2 zł droższa. Trzy paczki rodzynek kosztują tyle samo, co dwie paczki orzechów.
POPROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ DAJE NAJ :D