Za 4 zeszyty trzeba zapłacić 15zł. Ile kosztuje 5 takich zeszytów? Proszę, pomóżcie!!!!!

Za 4 zeszyty trzeba zapłacić 15zł. Ile kosztuje 5 takich zeszytów? Proszę, pomóżcie!!!!!
Odpowiedź

3,50zł jeden zeszyt 15zł +3.50=18.50zł

5 takich zeszytow kosztuje 18,75  licze na naj ! :D

Dodaj swoją odpowiedź