Pani Beata kupiła 85 dag śliwek po 4,80 za kilogram. Ile reszty otrzymała z 10 zł? Zapisz wszystkie obliczenia. Prosze szybko bo to na jutro. Z góry dziękuje :*
Pani Beata kupiła 85 dag śliwek po 4,80 za kilogram. Ile reszty otrzymała z 10 zł? Zapisz wszystkie obliczenia. Prosze szybko bo to na jutro. Z góry dziękuje :*