Czy warto mieć przyjaciół napiszcze mi chcociaz na jedną stronę daje naj tylko nie z neta pisac bo zgloszę !!!

Oczywiście, że TAK!!!! Dlaczego? Jest kilka odpowiedzi: 1. Ponieważ, gdy czegoś potrzebujesz zawsze możesz na nich liczyć. 2. Ponieważ w trudnych chwilach tylko oni mogą Cię pocieszyć i zrozumieć. 3. Ponieważ, gdy na przerwach jesteś samotny zawsze możesz z nimi porozmawiać nawet jeśli nie chodzicie do tej samej klasy. 4. Ponieważ, wspólnej zabawy nigdy za wiele! 5. Co jest po szkole? Wakacje! Tylko z nimi możesz w spokoju wyjechać. 6. Ponieważ, każdy z nich to jeden wielki BLISKI. Gdy chodzisz do szkoły, może nie masz tyle problemów, ale gdy nadejdzie życie dorosłego problemów będzie po dziurki w nosie, a prawdziwy przyjaciel będzie w stanie porozmawiać z tobą o tym lub doradzić co masz zrobić. Jak widzisz jest wiele argumentów, które w 100% udowadniają, że przyjaciel to prawdziwy skarb i warto go mieć. Pozrowionka;D Liczę na NAJ:)