Jak napisać opowiadanie. Moja przygoda w Narnii.

Przede wszystkim, pamiętaj o tym by napisać DUŻO. Nie wiem jak u ciebie, ale moja pani z polaka da ci 6 nawet jeśli napiszesz słabo , a masz 3 kartki ;). Rób dużo opisów. Stosuj epitety.

Moja przygoda w Narnii   Pewnego, dnia nie pamiętam kiedy, ale na pewno po zakończeniu roku szkolnego jechałem ze wszystkimi autobusem na wycieczkę na lody. Nagle wszystko zaczęło jakby migać i nie wiadomo jak znalazłem się z najlepszym przyjacielem w lesie.   Las był pusty i nie wiedzieliśmy co robić, więc poszliśmy szukać cywilizacji. po pewnym czasie mój kolega znalazł w strumieniu słodką wodę i napiliśmy się. Wieczorem przypomniało mi się o naszej lekturze "Opowieści z Narnii", od razu pomyślałem, że właśnie tu się znajdujemy. (No właśnie ale gdzie tu...) Moje podejrzenia były trafne, bo już następnego ranka zaatakowały nas myszy z malutkimi szabelkami. Okazało się, że były bardzo groźne. Niestety udało im się nas obezwładnić, więc zaprowadziły nas do swojego króla Aslana. Na nasze szczęście Aslan chociaż był lwem to był bardzo miły i dlatego kazał nas uwolnić. Zaprzyjaźniliśmy się z bardzo miłymi choć dziwnymi stworzeniami. Kiedy mój przyjaciel uczył się jeździć konno, ja ciągle rozmyślałem nad powrotem do domu i o tym jak bardzo rodzice za mną tęsknią. Zwierzyłem się tym Ryczypiskowi, a on powiedział mi, że chociaż czas płynie w Narnii, to u nas jakby wszystko się zatrzymało. Przestałem się więc martwić i dołączyłem do kolegi. Spędziliśmy tam kilka Narnijskich lat. Pływaliśmy w tym czasie po oceanach, spotkaliśmy wiele przygód i zyskaliśmy wielu nowych przyjaciół.   Niestety musieliśmy się już żegnać, bo czas Narnijski nas "gonił". Aslan kazał nam przejść przez jakby portal i w mgnieniu oka znaleźliśmy się w autobusie. Moi rodzice nie mieli pieniędzy na fajne wakacje, ale to nic i tak miałem co wspominać. Gdy poszedłem znów do szkoły opowiedziałem wszystkim o mojej przygodzie, ale nawet kolega, który był tam ze mną nie chciał mi wierzyć. Za to pani pochwaliła mnie za bujną wyobraźnię i dostałem szóstkę.

Jak napisać opowiadanie pt. 'Moja przygoda w Narnii' plis

Jak napisać opowiadanie pt. 'Moja przygoda w Narnii' plis...