Stanisław Wokulski - romantyk czy pozytywista? Rozważ problem odwołując się do znajomości ,,Lalki' Bolesława Prusa. Praca nie może być ściągnięta z internetu !!!

Romantyk duszą i  niespełnionym uczuciem, jednak życiem zdecydowanie pozytywista. Bo też nikt inny nie jest w stanie od podstaw zbudować czegoś takiego, jak "Sklep Wokulskiego", zatrudniać w nim osiem osób, a swoim przykładem pokazywać w tamtych trudnych czasach, że Polak także potrafi. Wokulski nie tylko prowadzi biznes, on także - dając pracę, pozwala innym "wyżyć" przy sobie. Wreszcie Wokulski wspiera także potrzebujących nie dla idei, ale dlatego, że chce dać im szansę wybicia się z szarości biedy, dać im szansę pokazania, że inni także mogą.

Język polski

Stanisław Wokulski - romantyk czy pozytywista? Rozważ problem odwołując się do znajomości ,,Lalki' Bolesława Prusa. To ma być na 2 kartki A4, Praca nie może być ściągnięta z internetu...