Dlaczego Twoim zdaniem nalezy doskonalic posiadane kwalifikacje zawodowe i zdobywac nowe proszę o szybkie rozwiązanie bo to na jutro Dzieki

Podnoszenie kwalifikacji powoduje, ze dzięki temu możemy się rozwijać  stajemy się bardziej dowartościowani . Przez dokształcanie możemy awansować albo starać się o zmianę warunków pracy i płacy. Podnosząc swoje kwalifikacje stajemy się pracownikiem poszukiwanym przez pracodawców, dzięki temu możemy zmienić pracę, wynegocjować lepsze warunki, dostać  awans. Korzystając z rożnego rodzaju kursów, szkoleń , a nawet  studiów  i jeżeli odbywa się to za zgoda pracodawcy lub na jego życzenie możemy otrzymać świadczenia, które są zagwarantowane przez prawo (ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. 1974 nr 24 poz. 141 „zdobywanie lub uzupełnianie wiedzy i umiejętności przez pracownika, z inicjatywy pracodawcy albo za jego zgodą”). Z tego tytułu należy nam się urlop szkoleniowy, zwrot kosztów za kształcenie, dojazdy, zakwaterowanie. Dlatego jeżeli jest to możliwe warto podnosić swoje kwalifikacje zawodowe, ponieważ "stojąc w miejscu cofasz się w tył"