Napisz list do koleżanki/kolegi i opisz w nim swoją niesamowitą podróż.

Droga Koleżanko!

Na wstępie mojego listu bardzo serdecznie Cię pozdrawiam. Opowiem Ci o mojej niesamowitej podróży. Naprawdę było cudownie, mam nadzieję, że niedługo wybierzemy się tam razem.

Jakiś czas temu wybraliśmy się z moimi rodzicami w góry. Nie mogłam się doczekać dnia wyjazdu i z niecierpliwością odliczałam dni do tej niesamowitej podróży. Gdy byliśmy już na miejscu od razu poszliśmy na spacer. Szliśmy prosto przed siebie, podziwiając uroki krajobrazów. Nie mogłam w to uwierzyć. Drzewa mieniły się pięknymi jesiennymi barwami, strumyki z lekka obijały się o ogromne głazy byłam taka szczęśliwa, czułam się taka wolna, zapomniałam o wszystkich moich problemach. Ja. . . taki mały bezbronny człowiek, stałam pomiędzy tak ogromnymi górami, które kryły w sobie tyle tajemnic, tyle widziały i tyle słyszały. Taki wyjazd to była dla mnie niesamowita przygoda.

Szkoda, że nie było Cię tam ze mną. Nigdy nie zapomnę tego, co tam zobaczyłam i tego, co czułam, ten dreszcz emocji, radości a czasami nawet strachu, gdy wychodziłam na zbyt duże wysokości. Mam nadzieję, że w kolejnym liście to Ty opiszesz mi swoją niesamowitą podróż.

Serdecznie Cię pozdrawiam.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Napisz list do koleżanki/kolegi i opisz w nim swoją niesamowitą podróż.

Droga Koleżanko!

Na wstępie mojego listu bardzo serdecznie Cię pozdrawiam. Opowiem Ci o mojej niesamowitej podróży. Naprawdę było cudownie, mam nadzieję, że niedługo wybierzemy się tam razem.

Jakiś czas temu wybraliś...