Pomoże mi ktoś w tym 10 zadaniu?? Każdemu kto pomoże dam dziękujke

Pomoże mi ktoś w tym 10 zadaniu?? Każdemu kto pomoże dam dziękujke
Odpowiedź

nie mam pojęcia ale pisze to bo tak

2,60 zł za kg jabłek 4,40 zł za kg gruszek Ile kosztuje 1 1/2 kg jabłek ? 1 1/2 kg * 2,60 zł/kg = 1,5 * 2,6 = 3,90 zł  => koszt jabłek Ile kosztuje 1 1/5 kg gruszek ? 1 1/5 kg * 4,40 zł/kg = 1,2 * 4,4 = 5,28 zł  => koszt gruszek Ile trzeba zapłacić za 2 1/4 kg jabłek i 3/4 kg gruszek ? 2 1/4 kg * 2,60 zł/kg + 3/4 kg * 4,40 zł/kg =  2,25 * 2,60 + 0,75 * 4,40 = 5,85 + 3,30 = 9,15 zł

Dodaj swoją odpowiedź
Matematyka

Pomoże mi ktoś w tym 10 zadaniu?? Każdemu kto pomoże dam dziękujke

Pomoże mi ktoś w tym 10 zadaniu?? Każdemu kto pomoże dam dziękujke...

Matematyka

Pomoże mi ktoś w tym 10 zadaniu?? Każdemu kto pomoże dam dziękujke

Pomoże mi ktoś w tym 10 zadaniu?? Każdemu kto pomoże dam dziękujke...

Matematyka

Pomoże mi ktoś w tym 10 zadaniu?? Każdemu kto pomoże dam dziękujke

Pomoże mi ktoś w tym 10 zadaniu?? Każdemu kto pomoże dam dziękujke...