Co to jest mitologia?

Mitologia to ZBIÓR MITÓW.Istnieje nie tylko mitologia grecka, ale także inne, w których odnaleźć można informacje na temat wierzeń danej społeczności, np.mitologia starożytnego Rzymu. My , Słowianie również mamy swoją mitologię.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

pomocy .. musze napisać co to jest mitologia pomóżcie zdanie musi sie zaczynać tak : Mitologia to .. i dalej pomocy !

pomocy .. musze napisać co to jest mitologia pomóżcie zdanie musi sie zaczynać tak : Mitologia to .. i dalej pomocy !...

Język polski

1. Co nazywamy mitem? Co to jest mitologia? Podaj przykład mitu. 2. Podaj autora „Iliady”. 3. Czym jest „Iliada” (gatunek literacki) i co jest jej treścią? 4. Kim był Odyseusz? Opisz jedną z jego przygód. 5. Kim była Antygona i na czym polegała jej tr

1. Co nazywamy mitem? Co to jest mitologia? Podaj przykład mitu. 2. Podaj autora „Iliady”. 3. Czym jest „Iliada” (gatunek literacki) i co jest jej treścią? 4. Kim był Odyseusz? Opisz jedną z jego przygód. 5. Kim była Antygona i na...

Język polski

CO to jest mit? co to jest mitologia? Co to jest legenda

CO to jest mit? co to jest mitologia? Co to jest legenda...

Język polski

Napisz dwa zdania co to jest mit? I co to jest mitologia? Plis szybko DAJE NAJJ

Napisz dwa zdania co to jest mit? I co to jest mitologia? Plis szybko DAJE NAJJ...

Język polski

1. Co to jest mit ? 2.Co to jest mitologia ? 3. Najwięksi bogowie olimpu ? Szybko to potrzebuję

1. Co to jest mit ? 2.Co to jest mitologia ? 3. Najwięksi bogowie olimpu ? Szybko to potrzebuję...

Język polski

Krótko opisz co to jest ,,Mit" i co to jest ,,Mitologia"

Krótko opisz co to jest ,,Mit" i co to jest ,,Mitologia"...