Charakterystyka koleżanki z klasy.

Moją najlepszą przyjaciółką jest Agata Kowalska. Chodzimy do tego samego gimnazjum i znamy się już prawie dziewięć lat. Poznałyśmy się w przedszkolu i od razu zaprzyjaźniłyśmy.
Agata jest wysoką brunetką o szaro-zielonych oczach. Jest szczupła i wysportowana. Ma regularne rysy twarzy i ciekawy, oryginalny uśmiech.
Agata bardzo często zmienia nastrój. Zwykle uzależnia go od pogody ? kiedy świeci słońce jest radosna, a gdy pada deszcz ma ochotę rzucić czymś o ścianę. Wtedy lepiej jej nie drażnić.
Jest życzliwa i pomocna. Dotrzymuje danego słowa, nigdy mnie nie oszukuje i nie zdradza tajemnic. Wiem, że zawsze mogę na nią liczyć.
Oczywiście istnieje wiele rzeczy, które mnie w niej denerwują. Najciężej jest mi znieść jej pesymizm i pod tym względem najbardziej się różnimy. Agata uwielbia się martwić, wymyśla najgorsze wersje wydarzeń, a potem zastanawia się co będzie jeżeli się spełnią. Często narzeka i wtedy po prostu przestaję jej słuchać.
Moim zdaniem Agata to wspaniała dziewczyna. Ma wszystkie cechy, które chciałabym znaleźć w przyjaciółce. Rzadko się kłócimy, choć często przekomarzamy. Mam nadzieję, że nasza przyjaźń przetrwa przynajmniej kolejne dziewięć lat.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

charakterystyka koleżanki z klasy

charakterystyka koleżanki z klasy...

Język polski

Opracuj pisemną charakterystykę swojej koleżanki z klasy. Charakterystyka powinna zająć co najmniej pół strony A4. Przepraszam, że tak mało punktów ale więcej nie mam. xD Proszę o szybkie odpowiedzi i dziękuję ;**

Opracuj pisemną charakterystykę swojej koleżanki z klasy. Charakterystyka powinna zająć co najmniej pół strony A4. Przepraszam, że tak mało punktów ale więcej nie mam. xD Proszę o szybkie odpowiedzi i dziękuję ;**...

Język polski

Charakterystyka zbiorowa klasy

W mojej charakterystyce spróbuję opisać mnie, a także moich kolegów i koleżanki z klasy. Zrobienie tego w jednym wypracowaniu może być trudne, ponieważ naprawdę każdy z nas jest inny, ma zupełnie inne cechy i zainteresowania.    Więks...

Język polski

Napisz opis koleżanki / kolegi z klasy ( nie charakterystyka ) . Proszę o pomoc

Napisz opis koleżanki / kolegi z klasy ( nie charakterystyka ) . Proszę o pomoc...

Język polski

Wybierz i napisz 1.Charakterystyka Aslana 2. List do koleżanki lub do kolegi z klasy zachęcający do przeczytania książki opowieści z Narni . 3.Własna przygoda w Narni proszę o jak najwięcej napisania Pozdrawiam i dziękuje daje naj !!!

Wybierz i napisz 1.Charakterystyka Aslana 2. List do koleżanki lub do kolegi z klasy zachęcający do przeczytania książki opowieści z Narni . 3.Własna przygoda w Narni proszę o jak najwięcej napisania Pozdrawiam i dziękuje daj...