Daje naj!!!! Siema, jeśli lubisz matematykę zrób to!!! Tylko zadanie 13. Z góry dzięki

Daje naj!!!! Siema, jeśli lubisz matematykę zrób to!!! Tylko zadanie 13. Z góry dzięki
Odpowiedź

Będzie kosztować 4,2 tys złotych mam nadzieje ze pomogłam

Cena telewizora - 3500zł 1/5 ceny telewizora - 3500zł/5=700zł 3500zł=700zł=4200zł

Dodaj swoją odpowiedź
Matematyka

daje naj!!!! Siema, jeśli lubisz matematykę zrób to!!! Tylko zadanie 12. Z góry dzięki

daje naj!!!! Siema, jeśli lubisz matematykę zrób to!!! Tylko zadanie 12. Z góry dzięki...

Matematyka

daje naj!!!! Siema, jeśli lubisz matematykę zrób to!!! Z góry dzięki Tylko 10 zadanie

daje naj!!!! Siema, jeśli lubisz matematykę zrób to!!! Z góry dzięki Tylko 10 zadanie...