Daje naj!!!! Siema, jeśli lubisz matematykę zrób to!!! Tylko zadanie 13. Z góry dzięki
Daje naj!!!! Siema, jeśli lubisz matematykę zrób to!!! Tylko zadanie 13. Z góry dzięki
Będzie kosztować 4,2 tys złotych mam nadzieje ze pomogłam
Cena telewizora - 3500zł 1/5 ceny telewizora - 3500zł/5=700zł 3500zł=700zł=4200zł
daje naj!!!! Siema, jeśli lubisz matematykę zrób to!!! Tylko zadanie 12. Z góry dzięki...
daje naj!!!! Siema, jeśli lubisz matematykę zrób to!!! Z góry dzięki Tylko 10 zadanie...