Napisz opowiadanie na temat "Moja wymarzona szkoła" {ok.25linijek}  Pamiętaj o 3 częściach i akapitach   Daje naj i 15 punktów :-)

Moja wymarzona szkoła powinna być taka że katzdy chciał by się w niej uczyć. I w niej siedzieć całymi dniami. W tej mojej wymarzonej szkole powinno nie być zakazów wszelkiego rodzaju. Przede wszystkim powinien być basen dla ktutych co nie chce sie cwiczyć na chali . powinna być stołuwka z jedzeniem takim jakim uczniowie chcą. A przede wszystkim powinny być skrucone lekcke z przedmiotuw kture się nie cierpi a wydłurzone te co się na nich hętnie siedzi. Taka jest moja wymarzona szkoła do kturej karzdy by się chciał przenieść od zaras.

Język polski

Napisz opowiadanie na temat "Moja wymarzona szkoła" {ok.25linijek}   Pamiętaj o 3 częściach i akapitach       Daje naj i 15 punktów :-)...