charakterystyka Ani z zielonego wzgórza plisss na jutro ;D

charakterystyka Ani z zielonego wzgórza plisss na jutro ;D
Odpowiedź
kanapka123

Z niej to był niezły koksu

Impact

1. Przedstawienie postaci: Jedenastoletnia dziewczynka, sierota. 2. Wygląd zewnętrzny: rude włosy zaplecione w warkocze, szarozielone oczy, zgrabny nos, spiczasty podbródek, piegi na nosie, chuda, ubrana w brzydkie sukienki 3. Cechy charakteru: gadatliwa, mała bujną wyobraźnię, uparta, marzycielska, nieopanowana, działała pod wpływem emocji, prawdomówna, uczciwa, szczera, zdolna, pilna i pracowita, czasami lekkomyślna, przyjacielska, wierna 4. Zainteresowania: czytanie książek, pisanie opowiadań, lubiła przebywać na łonie natury i wymyślać nazwy dla różnych miejsc 5. Ocena postaci: Ania była miła i dobrą dziewczynką, mimo swoich wad i tak była bardzo lubiana. Bardzo dobrze się uczyła i dążyła do celu żeby zostać nauczycielką. Jest osobą z której możemy brać przykład. PS. mam nadzieje ze pomogłam

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

CHARAKTERYSTYKA ANI Z ZIELONEGO WZGÓRZA PLISSS PROSZE MAM JUTRO SPRAWDZIAN A NIC NIE UMIEM :( PLISSS RATUJCIE CHOCIAŻ NAPISZE NA DWÓJE ALE NAPISZCIE

CHARAKTERYSTYKA ANI Z ZIELONEGO WZGÓRZA PLISSS PROSZE MAM JUTRO SPRAWDZIAN A NIC NIE UMIEM :( PLISSS RATUJCIE CHOCIAŻ NAPISZE NA DWÓJE ALE NAPISZCIE...