Przygotuj przemówienie z okazji zakończenia roku szkolnego . Minimum 10 zdań Z GÓRY DZIĘKI ;)

Na początek chciałabym/chciałbym wszystkich tu zebranych serdecznie powitać.Zebraliśmy się tu po to,żeby pożegnać się na koniec roku szkolnego. chciałbym /chciałabym pożegnać się z wszystkimi; -uczniami -nauczycielami -dyrekcji oraz z całym gronem pedagogicznym. Myślę,że po wakacjach wszyscy wrócą cali i zdrowi,wypoczęci.Żegnamy się na dłuszszy okres czasu,lecz myślę że koniec roku nie wpłynie innaczej na naszą,waszą przyjaźń.Gdy wrócicie na następny rok szkolny za dużo się nie zmieni.Dojdzie kilka nauczycieli i kilka dzieci budynek odrobinkę się powiększy.Chciałbym/łabym was poinformować,że w miesiącach lipiec sierpień w waszych klasach będą nocowały kolonie.Zależy nam na waszym bezpieczeństwu dlatego uważajcie na siebie. . Do zobaczenia w następnym roku 2016/17 r.