31 kilogramów mąki kosztuje o 2 zł wiecej niż 30 kg mąki.Ile kosztuje kilogram mąki?
31 kilogramów mąki kosztuje o 2 zł wiecej niż 30 kg mąki.Ile kosztuje kilogram mąki?
31x=30x+2 x=2 Kilogram kosztuje 2 zł.
31 kilogramów mąki kosztuje o 2 zł wiecej niż 30 kg mąki.Ile kosztuje kilogram mąki?...
31 kilogramów mąki kosztuje o 2 zł więcej niż 30 kg mąki. Ile kosztuje kilogram mąki...
31 kilogramów mąki kosztuje o 2 zł więcej niż 30 kg mąki. Ile kosztuje kilogram mąki?...
31 kilogramów mąki kosztuje o 2 zł więcej niż 30 kg mąki.Ile kosztuje kilogram mąki?...
31 kilogramów mąki kosztuje o2 zł więcej niż 30kg mąki. ile kosztuje kilogram maki...