31 kilogramów mąki kosztuje o 2 zł wiecej niż 30 kg mąki.Ile kosztuje kilogram mąki?

31 kilogramów mąki kosztuje o 2 zł wiecej niż 30 kg mąki.Ile kosztuje kilogram mąki?
Odpowiedź

31x=30x+2 x=2 Kilogram kosztuje 2 zł.

Dodaj swoją odpowiedź
Matematyka

31 kilogramów mąki kosztuje o 2 zł wiecej niż 30 kg mąki.Ile kosztuje kilogram mąki?

31 kilogramów mąki kosztuje o 2 zł wiecej niż 30 kg mąki.Ile kosztuje kilogram mąki?...

Matematyka

31 kilogramów mąki kosztuje o 2 zł więcej niż 30 kg mąki. Ile kosztuje kilogram mąki

31 kilogramów mąki kosztuje o 2 zł więcej niż 30 kg mąki. Ile kosztuje kilogram mąki...

Matematyka

31 kilogramów mąki kosztuje o 2 zł więcej niż 30 kg mąki. Ile kosztuje kilogram mąki?

31 kilogramów mąki kosztuje o 2 zł więcej niż 30 kg mąki. Ile kosztuje kilogram mąki?...

Matematyka

31 kilogramów mąki kosztuje o 2 zł więcej niż 30 kg mąki.Ile kosztuje kilogram mąki?

31 kilogramów mąki kosztuje o 2 zł więcej niż 30 kg mąki.Ile kosztuje kilogram mąki?...

Matematyka

31 kilogramów mąki kosztuje o2 zł więcej niż 30kg mąki. ile kosztuje kilogram maki

31 kilogramów mąki kosztuje o2 zł więcej niż 30kg mąki. ile kosztuje kilogram maki...