POMOCY!!! PROSZE NA JUTRO!!! DAJE NAJ!!! KL.VI POD. MATEMATYKA WOKÓŁ NAS. STR.251 ZAD 20 ZAD 20. Koszt wycieczki na jednego ucznia był równy.... A.25zł B.75zł C.45zł D.50zł proszę o obliczenia ;) z góry dziękuje :D
POMOCY!!! PROSZE NA JUTRO!!! DAJE NAJ!!!
KL.VI POD. MATEMATYKA WOKÓŁ NAS. STR.251 ZAD 20
ZAD 20.
Koszt wycieczki na jednego ucznia był równy....
A.25zł B.75zł C.45zł D.50zł
proszę o obliczenia ;) z góry dziękuje :D