3/4 kilograma wędliny kosztuje 18,45 zł .Ile trzeba zapłacić za 2/3 tej wędliny ? Pomocy ! Jak zrobić to zadanie *
3/4 kilograma wędliny kosztuje 18,45 zł .Ile trzeba zapłacić za 2/3 tej wędliny ? Pomocy ! Jak zrobić to zadanie *
18.45×4/3=cena kilograma =24.6 24.6×2/3=16.4