Recenzja Opowieści z Narnii

Opowieści z Narnii to książka opowiadająca o dwóch światach realnym i bajkowym.
Film czasami odbiega od treści książki ,ale to zostało zrobione dla potrzeb tego filmu
Chociaż zdarzają się też rzeczy zupełnie inne niż były w książce Np : w filmie jest pokazane jak Edmund niszczy Białej Czarownicy różdżkę a w książce nie ma o tym słowa tak samo w filmie oddział wilków wpada do domu bobrów a w książce autor o tym wydarzeniu nie wspomina. W książce jest tez napisane jak zginęła Czarownica a w filmie jest tylko pokazane jak Aslan się na nią rzuca i zaczyna ryczeć. Mimo to film bardzo mi się podobał a najbardziej moment bitwy o Narnię mam także nadzieję na to że reżyser zekranizuje tez kolejne części Opowieści z Narnii. Film był po prostu był bardzo fajny i dlatego w skali szkolnej oceniam go na szóstkę z minusem.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Recenzja powieści Opowieści z Narni - Lew czarownica i stara szafa

Krótka recenzja.

C.S LEWIS
OPOWIEŚCI Z NARNII
LEW, CZAROWNICA I STARA SZAFA

Książka ta została zadedykowana dla Lucy Barfield- chrześniaczki autora. Zanim sięgnęłam po nią oglądałam film, który bardzo mi si...