Fotografia Dorothea Lange "Matka tułaczka" 1.Jaką forme ma fotografia? 2.Inspiracje autora 3.Funkcja tytułu 4.Czym sie wyróżnia ta fotografia?

1. Zdjęcie charakteryzuje się  emocjami osób przedstawionych na zdjęciu, dodatkowo kolorystyką oraz ujęciem bez wcześniejszego przygotowania. 3. Na fotografii mozna dostrzec strach dzieci tulących się w ramiona matki oraz poprzez ukryte ich twarze w dłoniach. Zaś z oblicza kobiety znajdującej się na głównym planie można wyczytać bezradność oraz przejęcie się i próbą rozwiązania swojej ciężkiej sytuacji, z której nie może znaleźć wyjścia. 4. Zgaszone kolory oraz przeważająca szarość i czerń  pogłębiają dramatyczność sytuacji matki i jej dzieci.