prosze o szybkie zadanie w załaczniku prosze dam naj

prosze o szybkie zadanie w załaczniku prosze dam naj
Odpowiedź

Zadanie 7 a) 250m-218m=32m Odp: Pan Adam kupił 32m kabla. b) 36,48zł - 32mx zł - 1m x=1*36,48/32=1,14zł Odp: 1m kabła kosztuje 1,14zł. c) 250m = 230zł 250m - 230zł 1m - xzł x=1m*250m/230zł≈1,09zł Cena hurtowa 1m kabla: 1,09zł Różnica ceny między hurtową, a w sklepie: 1,14zł-1,09zł=0,05zł Zadanie 8  365zł+429zł=794zł Odp: Pani Anna miała przy sobie 794zł.

Dodaj swoją odpowiedź