Pliska na jutro daje naj i 23 pkt Odmień przez przypadki i liczby rzeczownik dziecko i dzieciństwo Pliss na jutrooo daje naj ! :D

l.poj.                                                                              l.mn. M. dziecko,dzieciństwo                                                dzieci,dzieciństwa D. dziecka,dzieciństwa                                                dzieci,dzieciństw  C. dziecku,dzieciństwu                                                dzieciom,dzieciństwom B. dziecko,dzieciństwo                                                 dzieci,dzieciństwa N. (z) dzieckiem, (z) dzieciństwem                     (z) dziećmi,(z) dzieciństwami Ms. (o) dziecku,(o) dzieciństwie                       (o) dzieciach,(o)dzieciństwach W. dziecko                                                                      dzieci,dzieciństwa Licze na naj :)

M. dziecko D. dziecka C. dzecku B. dziecko N. dzieckiem Msc. dziecku W. dziecko M. dzieci D. dzieciach C. dzieciom B. dzieci N. dziećmi Msc. dzieciach W. dzieci M. dzieciństwo D. dzieciństwa C. dzieciństwu B. dzieciństwo N. dzieciństwem Msc. dzieciństwie W. dzieciństwo M. dzieciństwa D. dzieciństw C. dzieciństwom B. dzieciństwa N. dzieciństwami Msc. dzieciństwach W. dzieciństwa CZY MOZESZ TERAZ POMOC MI WEJSC NA MOJ PROFIL I ODPOWIEDZIEC NA MOJE PYTANJE BO GO TROCHE NIE ROZUMIEM JA CI POMOGLAM WIEC TY MI TERAZ MOZESZ SIE ODWDZIECZYC. PLISS!!!