Jeśli 1kWh energii kosztuje 40 gr., to 15 minut pracy żelazka o mocy 2 kW kosztuje:

Jeśli 1kWh energii kosztuje 40 gr., to 15 minut pracy żelazka o mocy 2 kW kosztuje:
Odpowiedź

20 GR, bo 15 min to 1/4 h ,a więc 15 min kosztuje 10gr (2 * 10gr = 20 gr)

Dodaj swoją odpowiedź