Ciekawe książki do przeczytania

Mała Księżniczka- Wzruszająca opowieść o losach małej Sary, "księżniczki" otoczonej blaskiem i bogactwem , która po bankructwie i śmierci ojca staje się posługaczką, traktowaną w sposób okrutny i nieludzki.Ale Sara nawet wtedy gdy jest głodna i przemarznięta w swojej wyobrazni wciąż pozostaje księżniczką.
Robinson Cruzoe- Jest to autentyczna historia szkockiego marynarza-rozbitka ,który na początku XVIII wieku spędził kilka lat na bezludnej wyspie, walcząc samotnie z naturą i przeciwnościami.Jego determinacja, zaradność, umiejętność dawania sobie rady w zupełnie nieznanych warunkach, niewiarygodne przygody zostały opisane żywo i plastycznie, z zachowaniem klimatu epoki.


Polecam także przeczytanie książki "Ania z Zielonego Wzgórza"

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Znacie jakeś ciekawe książki do przeczytania? 

Znacie jakeś ciekawe książki do przeczytania? ...

Język polski

Podajcie jakieś ciekawe książki do przeczytania typu Zwiadowcy, Jestem numerem cztery  DAJĘ NAJ!!!

Podajcie jakieś ciekawe książki do przeczytania typu Zwiadowcy, Jestem numerem cztery  DAJĘ NAJ!!!...

Podstawy przedsiębiorczości

Podajcie jakieś ciekawe książki do przeczytania typu Zwiadowcy, Jestem numerem cztery (przynajmniej 7 tytulów) DAJĘ NAJ!!!

Podajcie jakieś ciekawe książki do przeczytania typu Zwiadowcy, Jestem numerem cztery (przynajmniej 7 tytulów) DAJĘ NAJ!!!...

Język polski

Potrzebuje ciekawe hasło dotyczący przeczytania książki ten obcy HELP ME!

Potrzebuje ciekawe hasło dotyczący przeczytania książki ten obcy HELP ME!...

Język polski

Hejkaa. Potrzebuję pomysłów na fajne książki do przeczytania ;> Kocham czytać ! :3 Może coś polecicie ?? Dam naj za jakieś ciekawe książki < podajcie tytuły , jak chcecie to też autorów > Dzięki,dzięki :*

Hejkaa. Potrzebuję pomysłów na fajne książki do przeczytania ;> Kocham czytać ! :3 Może coś polecicie ?? Dam naj za jakieś ciekawe książki < podajcie tytuły , jak chcecie to też autorów > Dzięki,dzięki :*...