Autoprezentacja na około dwie minuty z poziomu A2. Mam na imię Anna. Mam 22 lata. Studiuję filologię angielską. W przyszłości zostanę nauczycielską języka angielskiego, bo lubię dzieci i angielski. Chciałabym pracować w podstawówce, albo w przedszkolu. W wolnym czasie lubię czytać książki, spotykać się ze znajomymi, pracować w wolontariacie i uprawiać sport. Lubię pływać, jeździć na rowerze i spacerować.

Ich heiße Anna. Ich bin 22 Jahre alt. Ich studiere Anglistik. Zukünftig werde ich Englischlehrerin, denn ich mag Kinder und Englisch sehr. Ich möchte gern in der Hauptschule oder im Kindergarten arbeiten. In meiner Freizeit lese ich Bücher, treffe mich mit meinen Freunden, arbeite im Freiwilligendienst und treibe Sport gern. Ich schwimme, Fahre Rad und spaziere gern.