Opis przeżyć wewnętrznych Skawińskiego po otrzymaniu posady Latarnika.

Stary Skawiński po otrzymaniu posady latarnika stracił panowanie nad sobą, był bardzo szczęśliwy . Wzruszenie odebrało mi głos, z przejęcia zapomniał, jak się nazywa. Z trudem powstrzymał łzy napływające mu do oczu. Mężczyzna poczuł skrzydła u ramion, które dały mu chęć do dalszego życia. Twarz Skawińskiego nagle rozjaśniła z radości, oczy zalśniły dziwnym blaskiem.
Mężczyźnie spadł kamień z serca, odetchnął z ulgą, ponieważ znalazł w końcu miejsce, które może zastąpić jego dom i gdzie może być szczęśliwy. Poczuł w końcu, że teraz może się spokojnie zestarzeć.

thE eNd

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Zredaguj opis przeżyć wewnętrznych Skawińskiego, po otrzymaniu posady latarnika.

Zredaguj opis przeżyć wewnętrznych Skawińskiego, po otrzymaniu posady latarnika....

Język polski

opis przeżyć wewnętrznych Skawińskiego po otrzymaniu posady latarnika

opis przeżyć wewnętrznych Skawińskiego po otrzymaniu posady latarnika...

Język polski

zredaguj opis przeżyć wewnętrznych Skawińskiego po otrzymaniu posady latarnika.;) PROSZE O ODPOWIEDŹ...

zredaguj opis przeżyć wewnętrznych Skawińskiego po otrzymaniu posady latarnika.;) PROSZE O ODPOWIEDŹ......

Język polski

Zredaguj opis przeżyć wewnętrznych Skawińskiego po otrzymaniu posady latarnika. [praca powinna zajmować całą stronę A4 ]

Zredaguj opis przeżyć wewnętrznych Skawińskiego po otrzymaniu posady latarnika. [praca powinna zajmować całą stronę A4 ]...

Język polski

Wybierz jedną z podanych sytuacji i zredaguj opis przeżyć wewnętrznych Skawińskiego: -po przeczytaniu oferty pracy na wyspie -po otrzymaniu posady latarnika -po wypowiedzeniu mu pracy -na pokładzie statku do Nowego Yorku

Wybierz jedną z podanych sytuacji i zredaguj opis przeżyć wewnętrznych Skawińskiego: -po przeczytaniu oferty pracy na wyspie -po otrzymaniu posady latarnika -po wypowiedzeniu mu pracy -na pokładzie statku do Nowego Yorku...