Prognoza pogody :] - przykładowa prognoza pogody na dwa tygodnie ;-)

Witam Państwa serdecznie , niestety dzisiaj nie mam dobrej nowiny … Szukuję się nam dosyć poważna zmiana pogody , słońce schowa się za chmurami ,temperatura znacznie spadnie i sięgać będzie około 5 stopni celcjusza. Uczucie zimna spotęguje silnie wiejący wiatr ,który spowoduje oblodzenie dróg na mostach i wiaduktach , tak więc uwaga na śliską nawierzchnię! Ochłodzenie spowodował układ niskiego ciśnienia nadciągającego do nas z nad Islandii a co za tym idzie ciśnienie spadnie , biometr będzie niekorzystny , będziemy odczuwali senność , możliwe bóle głowy. Podsumowując jutro czeka nas iście jesienna pogoda , jednak pocieszę Państwa ,pierwszy dzień wiosny będzie słoneczny ,ciepły ,biometr będzie korzystny , więcej dowiedzą się Państwo jutro … Do widzenia!

Dobry wieczór ! Niestety dzisiaj pogoda nam nie sprzyjała , ale już jutro sytuacja ulegnie diametralnej zmianie , ponieważ znad Hiszpanii dotrze do nas przyjemny , ciepły wyż. Spowoduje to znaczne podniesienie się temp. i ciśnienia , niestety może to źle wpłynąć na osoby starsze i cierpiące na nadciśnienie. Dzieci w przeddzień pierwszego dnia wiosny będą mogły cieszyć się iście letnią pogodą. Na obszarze całej Polski nie zanotujemy opadów deszczu , możliwe mgły rano , chmury znikną z nieba , nie będziemy odczuwali podmuchów wiatru a co za tym idzie temp. odczuwalna będzie znacznie wyższa niż w rzeczywistości. Życzę miłego dnia!

Witam drogich widzów! Jak co tydzień dzisiaj zajmiemy się pogodą na najbliższy tydzień i kolejny ,czyli pogoda na dwa tygodnie! Od jutra tj. poniedziałku pogoda będzie się ciągle poprawiać , temp w najbliższym tygodniu sięgnie nawet 28 stopni celcjusza! Pod koniec tygodnia zanotujemy liczne burze na terenie całego kraju jest to naturalnym skutkiem odparowywania wody z nasiąkniętej ziemi , możliwe są nawet opady gradu , silne podmuchy wiatru , nawet do 90 km/h , pierwszy raz w tym roku będziecie Państwo świadkami wiosennej burzy! W przyszłym tygodniu spodziewana jest kolejna fala upałów tym razem za sprawą rozległego wyżu znad Tunezji , w poniedziałek będzie dosyć duszno i parno , ciśnienie będzie znośne dla starszych osób i dla osób chorych na nadciśnienie. Wygląda na to , że przez najbliższe 2 tygodnie pogoda będzie wakacyjna! Do zobaczenia jutro!

PrOwiZoRa :P:*


Dodaj swoją odpowiedź