Charakterystyka Adama Cisowskiego z Szatan z siódmej klasy w punktach (wygląd postaci , cechy charakteru , zainteresowania , przedstawienie postaci , własna ocena postaci PROSZĘ  DAJE NAJJJJ

Charakterystyka Adama Cisowskiego z Szatan z siódmej klasy w punktach (wygląd postaci , cechy charakteru , zainteresowania , przedstawienie postaci , własna ocena postaci PROSZĘ  DAJE NAJJJJ
Odpowiedź

Adam Cisowski był zawsze powolny z natury myślał zawsze rozważnie , bez pośpiechu z cierpliwością . Nigdy nie tracił spokoju ani nie unosił się gniewem. Zawsze był pogodnym , wesołym , uśmiechniętym i serdecznym kolegą. Był też  współczującym uczynnym i mądrym jak i również  zdolnym chłopcem który dobrze się uczy .Adam jest siedemnastoletnim chłopcem bardzo inteligentnym .We wszystkim , co robił , kierował się zasadami logiki .

1. Adam Cisowski to główny bohater książki "Szatan z siódmej klasy". Chodzi, jak sam tytuł mówi, do siódmej klasy. Mieszka z rodzicami, czwórką rodzeństwa oraz sprzątaczką, Antoniową. Jest zakochany w Wandzie. 2. Adaś to wysoki chłopak. Jest szczupły. Ma blond włosy i ciemne oczy. 3. Adam to mieszanka wybuchowa różnych charakterów. Przede wszystkim jest uprzejmy, zawsze jest grzeczny w stosunku do innych. Jest również odważny - pomimo nocy, sam idzie za człowiekiem, który wydaje mu się podejrzany, ryzykując w ten sposób swoje życie. Czasem jest także, mimo wszystko, złośliwy dla swojego rodzeństwa. 5. Zainteresowaniem Adama jest rozwiązywanie różnego rodzaju zagadek i nieporozumień, takich jak na przykład nitka przypominająca "0" lub odgadnięcie, kto będzie pytany na lekcji historii. Najważniejsza zagadka to jednak odgadnięcie, o jakie drzwi chodziło oraz gdzie został schowany skarb 6. Uważam, że Adaś to bardzo ciekawa postać i wzór do naśladowania. Swoją drogą, chciałabym mieć takiego przyjaciela, jak on. To tyle! :D

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Charakterystyka Adama Cisowskiego z Szatan z siódmej klasy w punktach (wygląd postaci , cechy charakteru , zainteresowania , przedstawienie postaci , własna ocena postaci PROSZĘ  DAJE NAJJJJ

Charakterystyka Adama Cisowskiego z Szatan z siódmej klasy w punktach (wygląd postaci , cechy charakteru , zainteresowania , przedstawienie postaci , własna ocena postaci PROSZĘ  DAJE NAJJJJ...