Jak zmieniło się życie ludzi po rewolucji Neolitycznej?

Po rewolucji neolitycznej ludzie zaczęli posługiwać się narzędziami z kamienia. Ludzie w epoce kamienia, bo tak nazywa się ten okres, nauczyli się chodować zwierzęta oraz uprawiać rośliny. Ci ludzie którzy nie zajmowali się roślinami nadal prowadzili wędrowny tryb życia. Zaczęli budować nie szałas, lecz prawdziwe domy. Powstawały pierwsze osady w których żyli ludzie dalej trzymający się w grupie. Bardzo ważne było wynalezienie naczyć z gliny, oraz odzieży takne która zastępowała ubrania ze skór.

Dodaj swoją odpowiedź
Język angielski

- Jak zmieniło się życie ludzi rewolucji neolitycznej? - Opisz proces postępu technicznego po rewolucji neolitycznej PILNE na jutro daje naj

- Jak zmieniło się życie ludzi rewolucji neolitycznej? - Opisz proces postępu technicznego po rewolucji neolitycznej PILNE na jutro daje naj...

Język angielski

Napisz jak zmieniło się życie ludzi w wyniku rewolucji neolitycznej.Użyj pierwszej osoby liczby mnogiej

Napisz jak zmieniło się życie ludzi w wyniku rewolucji neolitycznej.Użyj pierwszej osoby liczby mnogiej...