Przeredaguj ponizsze zdania w taki sposob, zeby mogly one znalezc sie w tekscie naukowym. a)Nasze wnioski nie są wyssane z palca, ale wyciągnięte z analizy ankiety, którą rozdaliśmy 30 uczniom pewnej szkoły podstawowej b)wydaje mi się, że w tym kawałku poeta odwołuje się do tragedii antycznej, ale w sumie to nie jestem całkiem pewien c)Z badań, które wykonano, nie wynikają zbyt jednoznaczne wnioski. Zauważam tylko niewyrazne tendencje d)O tym problemie napomknęliśmy troszeczkę już na 10 stronie swojej pracy. e)Nie zgadzam się z tym, co napisał X, ponieważ są t jakieś brednie niepoparte rzetelnymi dowodami. f) O tych problemach możesz, czytelniku, przeczytać na przykład w świeżo wydanych pracach Tomasza Jabłonowskiego. g)Kwestia ta, ważna i istotna, została przeanalizowana dogłębnie we wspianiałej doprawdy książce wielkiego naszego mistrza i profesora - Jana Kostrzewskiego.

a)Wnioski powstały w oparciu o analizę ankiety, nie zaś wyssane z palca. b)Moim e wspomnianym fragmencie poeta odwołuje się do  tragedii antycznej. c)Daje się zauważyć niewyraźne tendencje, które wskazują na niejednoznaczne wnioski dotyczące wykonanych badań. d)Na 10 stronie pracy daje się zauważyć nieznaczne dotknięcie problemu. e)Nie mogę zgodzić się z panem X, przedstawia on tezy nie poparte żadnymi dowodami. f)Problemy te zostały ujęte w pracach Tomasza Jabłonowskiego, które niedawno zostały wydane g) Profesor Jan Kostrzewski, ujął te kwestię - ważną i istotną,  w swej doprawdy wspaniałej książce.