Proszę pomóżcie mi z tym zadaniem.To na jutro pliss.Wytłumaczcie od razu bo chciałabym wiedzieć skąd co się wzięło.Proooszę dam naj.Liczę na pomoc ;)

Proszę pomóżcie mi z tym zadaniem.To na jutro pliss.Wytłumaczcie od razu bo chciałabym wiedzieć skąd co się wzięło.Proooszę dam naj.Liczę na pomoc ;)
Odpowiedź

lody z owoc 12,67 galar z owoc 10,45 galar z bit 8,68 10,45-8,68=1,77 12,67-1,77=10,90zl odp lody z bit śmietaną kosztuja 10,90zl wyjaśnienie galareta z owocami kosztuje np 5zl a z bit smiet np 4zl a lody sa z owocami i kosztuja np8zl wiec jak galareta z owoc kosztuje o 1 wiecej niz z smiet to smiet kosztuje o 1 mniej niz owoc lody sa z owocami wiec kosztuja o 1 mniej mam nadzieje ze pomoglem licze na,naj

Dodaj swoją odpowiedź