Hejka dam 29 puktów za to: powiedz czy są gdzieś błedy i wstaw przecinki! Plz dla koleżanki Tekst: Cześć! Jestem Wiktoria Ślusarczyk startuje jako przewodnicząca szkoły ponieważ wiem, że dam radę. Postaram się wypełnić moje obowiązki tak jak powinnam. DLACZEGO WARTO ODDAĆ NA MNIE GŁOS? Postaram się zmienić szkołe na taką w której będziecie się dobrze czuć i z radością do niej chodzić. Chciałabym też wprowadzić kilka drobnych szczegółów np. takich: zorganizowanie turnieju między klasami gdzie wszyscy będą mogli się wykazać swoimi talentami dużo konkórsów szkolnych np. plastycznych, sportowych, więcej dyskotek w szkole szczęśliwe numerki wycieczki szkolne np. za granicę żeby klasy 4-6 dostawały owoce Razem Możemy Więcej! Pozdrawiam Wika :)

Cześć! Jestem Wiktoria Śluzarczyk. Startuję jako przewodnicząca szkoły, ponieważ wiem, że dam radę. Postaram się wypełnić swoje obowiązki tak jak powinnam. DLACZEGO WARTO ODDAĆ NA MNIE GŁOS? Postaram się zmienić szkołę na taką, w której będziecie się dobrze czuć, i z radością do niej chodzić. Chciałabym wprowadzić kilka drobnych szczegółów, np. takich: -zorganizowanie turnieju między klasami, gdzie wszyscy będą mogli wykazać się swoimi talentami -dużo konkursów szkolnych, np. plastycznych, sportowych -więcej dyskotek w szkole -szczęśliwe numerki -wycieczki szkolne, np. za granicę - owoce dla klas 4-6 Razem Możemy Więcej! Pozdrawiam, Wika:)