Ułóż plan wydarzeń "Opowieści z Narnii" Lew, Czarownica i Stara szafa

Plan wydarzeń: 1. Przybycie rodzeństwa Pevensie na wieś. 2. Łucja po raz pierwszy chowa się w szafie. 3. Wkroczenie Łucji do Narnii i spotkanie z Tumnusem. 4. Przekonanie rodzeństwa o nazbyt wybujałej wyobraźni Łucji. 5. Przybycie do Narnii Łucji i Edmunda. 6. Spotkanie Edmunda z Królową Narnii. 7. Wyparcie się pobytu w Narnii przez Edmunda. 8. Profesor Kirke wierzy w istnienie Narnii. 9. Wejście czwórki dzieci do Narnii. 10. Tumnus zostaje aresztowany. 11. Rodzeństwo spotyka pana Bobra i spożywa obiad w jego chacie. 12. Bobry wspominają lwa Aslana. 13. Wyprawa na spotkanie do Kamiennego Stołu. 14. Wściekłość Białej Czarownicy. 15. Prezenty otrzymane od św. Mikołaja. 16. Odwilż i nadejście wiosny. 17. Spotkanie dzieci z Wielkim Lwem. 18. Piotr odnosi zwycięstwo w walce z wielkim wilkiem. 19. Aslan ratuje Edmunda i sprowadza go do obozu. 20. Biała Czarownica przedstawia swe żądania. 21. Aslan próbuje zawrzeć porozumienie z Wiedźmą. 22. Ofiara Aslana i jego męczeńska śmierć z rąk czarownicy. 23. Zmartwychwstanie Aslana. 24. Cudowne ożywienie kamiennych posągów przez Aslana. 25. Pomoc armii Piotra. 26. Uratowanie Edmunda i pozostałych rannych. 27. Koronacja rodzeństwa na królów Narnii. 28. Narnia pod rządami rodzeństwa. 29. Powrót do domu Profesora Kirke.

1. Wyjazd rodzeństwa Pevensie na wieś. 2. Pierwsze wejście Łucji do wielkiej szafy. 3. Spotkanie z Tumnusem w Narnii. 4. Niedowierzanie rodzeństwa w opowieść Łucji. 5. Wizyta w Narnii Łucji i Edmunda. 6. Rozmowa Edmunda z Królową Narnii. 7. Wyparcie się pobytu w Narnii przez brata Łucji.  8. Brak sceptycyzmu profesora Kirke. 9. Wejście czwórki rodzeństwa do Narnii poprzez szafę. 10. Aresztowanie Tumnusa. 11. Spotkanie z panem Bobrem i obiad w jego chacie. 12. Wspomnienie o spotkaniu z Aslanem. 13. Wyprawa do Kamienne go Stołu. 14. Wściekłość Białej Czarownicy. 15. Prezenty od świętego Mikołaja dla dzieci.  16. Nadejście wiosny. 17. Spotkanie z Wielkim Lwem. 18. Zwycięski pojedynek Piotra z wielkim wilkiem. 19. Uratowanie Edmunda i sprowadzenie do obozu. 20. Żądania Białej Czarownicy. 21. Tajna narada Aslana z wiedźmą.  22. Poświęcenie Aslana i męczeńska śmierć z rąk Czarownicy. 23. Zmartwychwstanie Aslana.  24. Ożywienie kamiennych posągów przez Aslana.  25. Pomoc wojskom Piotra. 26. Uleczenie Edmunda i pozostałych rannych. 27. Koronacja Piotra, Zuzanny, Edmunda i Łucji na królów i królowe Narnii. 28. Powrót rodzeństwa Pevensie do domu profesora.

Ułóż plan wydarzeń z książki Opowieści z narnii Lew czarownica i stara szafa

Ułóż plan wydarzeń z książki Opowieści z narnii Lew czarownica i stara szafa...