Napisz plan wydarzeń Sposób na Alcybiadesa (fragment) zapisz go w 7 punktach Szybko to na jutro !!!!

1. Wspomnienia z lat szkolnych ucznia Ciamciary. 2. Nieuctwo klasy V|||a. 3. Zaniepokojenie pedagogów poziomem wiedzy chłopców. 4. Wymyślanie przez uczniów sposobów na nie uczenie się i posiadanie dobrych stopni. 5. Zgoda chłopców na udział w próbach szkolnego teatrzyku. 6. Zakupienie Sposobu na Alcybiadesa od Szekspira. 7. Rozpoczęcie realizacji Sposobu. 8. Uczenie się przez kolejno wyznaczonych do tego uczniów. 9. Pomaganie nauczycielowi w różnych czynnościach. 10. Założenie kółka historycznego. 11. Pozorne zainteresowanie lekcjami. 12. Próby zagadywania nauczyciela na lekcji. 13. Nieświadome, choć prawdziwe, zainteresowanie historią. 14. Brak akceptacji przez grono pedagogiczne. 15. Wieść o przyjeździe wycieczki z Ełku. 16. Sen Ciamciary. 17. Przyznanie się chłopców do stosowania Sposobu. 18. Oprowadzanie przyjezdnych po Starówce. 19. Zdumienie z powodu wiedzy chłopców. Liczę na naj.