Z czego wyrabiano papier? Jak produkcja papieru trafiła do Polski? Wymień 3 władców Polski do których należał Czersk? Wymień nazwy dwóch baszt zamku w Czersku? PILNE NA JUTRO DAM NAJ!!!

WYbrano papier od grecij styczeń-luty, wtorek-niedziela godz. 8.00-15.00 (poniedziałki nieczynne)marzec, godz. 8.00-17.00 kwiecień, godz. 8.00-18.00 maj-sierpień, godz. 8.00-20.00 wrzesień, godz. 8.00-19.00 październik, godz. 8.00-17.00 listopad-grudzień, godz. 8.00-15.00Zamek nie jest dostępny dla zwiedzających w następujące dni:  1 stycznia, 6 stycznia, Niedziela Wielkanocna, 1 listopada, 24-27 grudnia, 31 grudnia. Bilety do nabycia w kasie na miejscu.OD MAJA:Weekendowe Pikniki Historyczne - pokazy umiejętności rycerskich,  kramy rzemieślników, turnieje łucznicze dla publiczności. CENY BILETÓW: Normalny - 8 zł Ulgowy - 5 zł Mieszkańcy Czerska - 1,5 zł Bilety ulgowe przysługują uczniom i studentom posiadającym ważną legitymację szkolną a także emerytom i rowerzystom (którzy przyjadą na zamek rowerem). W czasie imprez ceny biletów mogą się zmieniać. UWAGA! W związku z prowadzoną rozbudową drogi wojewódzkiej nr 739 na terenie Czerska od poniedziałku (1.08) obowiązuje nowa organizacja ruchu. 380-metrowy odcinek został wyłączony z ruchu. Zaproponowany objazd umożliwi robotnikom bezpieczne wykonanie robót, zaś turystom sprawny dojazd do zamku Książąt Mazowieckich w Czersku.  Odcinek DW 739 w Czersku będzie zamknięty dla ruchu do połowy października 2016 r.