Zareaguj: 1. Powiedz, że jabłko kosztuje 0,85 euro 2. Powidz, że kwiatek kosztuje 2,20 euro 3. Zapytaj ile kosztuje płyta 4. Powiedz, że jogurt kosztuje 1,25 euro 5.Powiedz, że zegarek jest drogi i kosztuje 1148 euro Liczby mają być zapisane słowni
Zareaguj:
1. Powiedz, że jabłko kosztuje 0,85 euro
2. Powidz, że kwiatek kosztuje 2,20 euro
3. Zapytaj ile kosztuje płyta
4. Powiedz, że jogurt kosztuje 1,25 euro
5.Powiedz, że zegarek jest drogi i kosztuje 1148 euro
Liczby mają być zapisane słownie. :) Z góry dzięki!! Dam najkę!