Przemówienie skierowane do młodzieży zachęcające do uprawiania sportów.

Droga Młodzieży !
Chciałabym Was zachęcić do uprawiania różnych dyscyplin sportowych. Lecz na początku chciałabym się Was zapytać : Czy warto jest uprawiać sport ? Czy wykonywanie różnych dyscyplin coś nam przynosi w życiu ?
Po pierwsze , moi drodzy , chciałabym Was przekonać do aerobiku. Jest to bardzo przyjemna dyscyplina , która nie wymaga od Was dużego wysiłku. Za to zapewnia Wam dobre samopoczucie ,lepszy humor , a nawet smuklejszą sylwetkę.
Innym przykładem mogą być dyscypliny zbiorowe , np. koszykówka, piłka nożna czy piłka ręczna. Wykonywanie takich dyscyplin sportowych umożliwia kontakt z rówieśnikami . Umożliwia także rozwinięcie różnych,skrywanych umiejętności.
Droga Młodzieży !
Uprawianie sportu jest w naszym życiu bardzo potrzebne , chociażby dla własnego zdrowia , ale także dla dużej ilości rozrywki w wolnym czasie.

Dodaj swoją odpowiedź