Wolałbyś spędzić miesiąc w więzieniu, czy dwa lata na bezludnej wyspie. Uzasadnij swoj wyboj w kilku zdaniach.

Wolałbyś spędzić miesiąc w więzieniu, czy dwa lata na bezludnej wyspie. Uzasadnij swoj wyboj w kilku zdaniach.
Odpowiedź
Oktavia

Wolalabym spedzic miesiac w wiezieniu. Poniewaz bylo by krocej niz dwa lata na bezludnej wyspie. Mialabym bynajmniej cieplo i bylabym w budynku. Dostawalabym jedzenie codziennie a nie tak ze jak sobie nie znajde to gloduje. Mialabym jakies ,,towarzystwo,, a nie sama jak palec. Wedlug mnie spedzenie tego miesiaca w wiezieniu nie byloby straszne w porownaniu do dwoch lat samotnosci. Mam nadzieje ze pomoglam Na przyszlosc polecam sie

monika01212

Ja wolałabym spędzić miesiąc w więzieniu, ponieważ w więzieniu będzie jedzenie, picie i dobre warunki a na bezludnej wyspie nie ma nic. Na bezludnej wyspie można umrzeć z głodu, z pragnienia lub przez jakieś zwierzę. można również narazić swoje zdrowie. mam nadzieję że pomogłam. Wiem że odpowiedź nie jest idealna ale jestem początkująca możesz to napisać swoimi słowami. Liczę na naj

Dodaj swoją odpowiedź