Wycieczka do Ziemi Obiecanej - napisz reklamę

Podróż - Ziemia Obiecana!

Biuro podróży Mars oferuje państwu wycieczkę do Ziemi Obiecanej na okres 2 tygodni. Jest to okazałe miejsce, obfitujące w zachwycające krajobrazy, czyste wody i piękną roślinność - to tylko niektóre z rzeczy, które mamy do zaproponowania. Zakwaterowanie jest niezwykłe - nocleg pod gołym niebem w towarzystwie wielu zwierząt. W planie są także przewidziane: spacery po parkach i ogrodach z widokiem na krzew gorejący, wycieczki śladami Adama i Ewy oraz przejście przez Morze Czerwone. W każdy piątek rano i wieczorem można zaobserwować spadającą mannę z nieba.

Tylko do końca tygodnia zniżka do 35%.
Nie przegap takiej okazji!

Więcej informacji znajdą państwo pod numerem (42) 622 52 32 lub w naszym biurze podróży - ul.Rajska 2 Łódź.

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj swoją odpowiedź